Negabaritiniai kroviniai

Negabaritiniai kroviniai

Negabaritiniai kroviniai

Negabaritiniai kroviniai

UAB ICTO vykdo negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių pervežimo darbus. Transporto paslaugų įmonė siūlo lanksčias negabaritinių krovinių logistikos paslaugas vietiniais ir tarptautiniais maršrutais. Šiai krovinių grupei priskiriami visi negabaritiniai kroviniai, kurių svoris ar matmenys (plotis, ilgis, aukštis) viršija numatytus standartus. Paprastai sunkiasvorių krovinių logistikai naudojamas specialusis transportas, itin dažnai reikalinga ir speciali pakrovimo technika.

Negabaritinių krovinių pervežimas – tai profesinių žinių ir patirties reikalaujanti sritis, kuriai būtinas patikimas, atsakingas ir savo darbą išmanantis partneris. Kvalifikuotas ICTO personalas, moderni darbo įranga ir atsakingas požiūris į darbą leidžia realizuoti individualius klientų lūkesčius ir pasiūlyti patogiausius transportavimo sprendimus. Dirbame su įvairiomis transporto rūšimis ir ieškome optimaliausio maršruto konkrečiu atveju.

 

Negabaritiniai kroviniai:

  • metalo gaminiai ir konstrukcijos;
  • moduliniai ir karkasiniai namai;
  • pramoninė įranga;
  • gelžbetonio gaminiai;
  • jachtos, laivai, kateriai;
  • kiti negabaritiniai objektai, kurių matmenys viršija standartinio krovinio dydžius.

 

Negabaritinių krovinių pervežimo procesas reglamentuotas negabaritinių ir/ARBA labai sunkių krovinių pervežimo taisyklėmis, kurios gali skirtis, priklausomai nuo vidinių šalies įstatymų. Krovinio gabenimo sėkmė priklauso nuo tikslingai parinktos technikos, optimaliausio maršruto suderinimo ir atsakingo logistikos koordinavimo, kadangi organizuojant gabenimą tarptautiniais keliais būtina išmanyti atskirų šalių įstatymus. Mūsų darbas – užtikrinti negabaritinių krovinių pervežimo sklandumą ir pasiūlyti jums optimaliausius sprendimus individualioje situacijoje.

 

 

Mes jums siūlome:

  • Tvarkingą, greitą ir sklandų negabaritinių krovinių gabenimą Lietuvoje ir užsienyje. Dirbame individualiai su kiekvienu klientu ir siūlome personalizuotus sprendimus (kroviniai pervežami Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Lenkijos, Vokietijos keliais).
  • Atsižvelgdami į klientų pageidavimus ir transportavimo taisykles, patarsime dėl individualiu atveju tinkamiausio krovinio gabenimo maršruto (sudarydami maršrutą, atsakingai vertiname visas aplinkybes ir kelio kliūtis, pvz., kelio plotį, įvažiuojamų tiltų aukštį, tiltų atsparumą krovinio svoriui ir t. t.)
  • Kiekvieną negabaritinio krovinio pervežimo darbų etapą iš anksto suderiname su atitinkamomis kiekvienos šalies, per kurią vežame krovinį, institucijomis.
  • Garantuojame saugų krovinio gabenimą.

 

Esame sukaupę didelę patirtį negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių pervežimo srityje, todėl galime pasiūlyti personalizuotas, punktualias ir išplėtotas logistikos paslaugas. Kvalifikuotas UAB ICTO personalas padės sudaryti optimaliausią maršrutą, pasirūpins tinkamo transporto priemonių parinkimu, padės gauti reikiamus leidimus ir užtikrins greitą, sklandų, jūsų lūkesčius atitinkantį krovinio pervežimo procesą.