Krovos darbai

Neatsiejama krovinių pervežimo dalis – sėkmingi krovos darbai. Praktika rodo, kad dažnas klientas susiduria su papildomo laiko ir išlaidų reikalaujančiais sunkumais – dėl pervežimų specifikos ir didelių atstumų sunku tiksliai prognozuoti, kada krovinys pasieks iškrovimo vietą, todėl sudėtinga iš anksto planuoti ir tinkamai organizuoti kėlimo technikos pristatymą. Patikėję krovos darbus mums, minėtųjų sunkumų išvengsite – esame sudarę bendradarbiavimo sutartis su didžiausiais Lietuvos ir BALTIJOS ŠALIŲ kėlimo technikos nuomotojais, kurie pristatys kėlimo techniką reikiamu laiku.

Krovos darbai atliekami vadovaujantis „Kėlimo kranų saugaus naudojimosi taisyklėmis DT 8-00“, todėl galime užtikrinti, kad krovimo darbams vadovauja ir juos atlieka tinkamos kvalifikacijos ir patirtį turintys darbuotojai. Klientui pageidavus atliekamas krovinių paruošimas transportavimui.

Kodėl UAB ICTO?

  • Užtikriname kvalifikuotas krovimo paslaugas, nepriklausomai nuo krovinio svorio ar krovos sudėtingumo.
  • Kruopščiai ir atsakingai organizuojame krovos darbus, iš anksto suderiname planus ir apskaičiuojame darbų laiką, todėl krovos paslaugos vykdomos greitai, organizuotai ir profesionaliai.
  • Dirbame su rimtais partneriais, kurie atsakingai žiūri į darbą, todėl visi krovos darbai atitinka teisinius aktus ir saugos reikalavimus.
  • Atliekame krovos darbus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
  • Siūlome krovinių pakrovimo, iškrovimo ir perkėlimo darbus.
  • Klientui pageidavus atliekamas krovinių paruošimas transportavimui.

Ilgametė UAB ICTO patirtis leidžia orientuotis į aukštos kokybės kompleksines krovinių transportavimo paslaugas, maksimaliai sumažinančias užsakovo rūpesčius ir užtikrinančias sklandų krovinių gabenimą vietiniais bei tarptautiniais maršrutais. Siekiame realizuoti individualius užsakovų pageidavimus, todėl teikiame personalizuotus sprendimus ir siūlome konkurencingas kainas individualiu atveju. Krovos darbai prižiūrimi kvalifikuoto darbų vadovo, laikantis griežtų kokybės standartų, todėl galite būti tikri krovinio saugumu ir vykdomų procesų sklandumu. Specializuotas krovos darbų kolektyvas yra sukaupęs profesinių žinių, palengvinančių krovinio gabenimo procesą ir užtikrinančių, kad visi krovos darbai būtų atlikti greitai, kokybiškai ir saugiai.