UAB ICTO

Mūsų paslaugos:

  • negabaritinių krovinių pervežimas;
  • gabaritinių krovinių pervežimas;
  • krovos darbai

Pervešime! Tik pasakykite ką, kur ir kada!

 

UAB ICTO – transporto paslaugų įmonė, sėkmingai gyvuojanti nuo 2009 metų. Bendrovės veiklos sritis – tarptautinis ir vietinis krovinių pervežimas, krovos darbų organizavimas. Didžiausias ICTO dėmesys skiriamas kliento pervežimų poreikio realizacijai. Ilgametė kvalifikuoto personalo patirtis, išplėtotas logistikos tinklas ir atsakingas požiūris į darbą leidžia sėkmingai prisitaikyti prie nuolatos augančios rinkos ir pateisinti individualius užsakovų lūkesčius.
Pagrindinė mūsų specializacijos kryptis – negabaritiniai ir sunkiasvoriai kroviniai, tačiau nemažą pervežamų krovinių dalį sudaro ir standartinių išmatavimų, t. y. gabaritinių krovinių transportavimas. Gabaritinius ir negabaritinius krovinius vežame vietiniais ir tarptautiniais maršrutais: Lietuva – Latvija – Estija – Suomija – Švedija – Norvegija – Lenkija – Vokietija. Užtikriname kokybiškas, punktualias ir sklandžias transportavimo paslaugas, individualius lūkesčius atitinkančias sąlygas ir visuomet konkurencingą kainą.

 

Galime užtikrinti:

  • Optimaliausio maršruto parinkimą.
  • Laiku atliekamus, tikslius ir saugius krovos darbus.
  • Tvarkingai parengtus krovinio gabenimo dokumentus.
  • Kvalifikuotą ir atsakingą personalą, malonų aptarnavimą.
  • Lanksčias gabaritinių ir negabaritinių krovinių transportavimo sąlygas.
  • Pagalbą ir konsultacijas visais logistikos klausimais.
  • Konkurencingą kainą.
UAB ICTO pervežimų kryptys

Suprantame, kad šiandieninė verslo rinka neatsiejama nuo išplėtotos logistikos, greito ir tikslaus krovinių pristatymo, todėl nuolatos ieškome naujų būdų, kaip pateisinti klientų lūkesčius. Dirbame su kiekvienu užsakovu individualiai ir siūlome personalizuotus sprendimus. Ypatingą dėmesį skiriame optimalaus maršruto paieškai ir atskirų transporto rūšių logistikai, kad galėtume pasiūlyti klientui patraukliausią kainą. Siekiame tapti savo srities lyderiais, todėl nuolatos investuojame į mokymus ir darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, technikos ir įrangos atnaujinimą.

Mūsų siūlomi krovinių pervežimo sprendimai, panaudojant įvairias transporto rūšis, dažnai nustebina mūsų konkurentus, kadangi galime pasiūlyti gerokai mažesnę pervežimų kainą. Dėl to pervežimų rinkoje UAB ICTO tapo itin patraukliu partneriu, užimančiu tvirtą poziciją ir plečiančiu savo klientų gretas. Augantis transportavimo partnerių tinklas ir verslo stabilumas leidžia užtikrinti konkurencingas pervežimų kainas ir lanksčias logistikos sąlygas.